وبلاگ

مقالات سایت
ضیافت (شام) عروسی

ضیافت (شام) عروسی

ژانویه 20, 2021

وقتی نوبت به ضیافت (شام) عروسی می رسد ، تصورات ما بلافاصله ما را به سمت زیاده روی های عجیب و غریب و غیرقابل باوری می کشاند. امروزه اما ، دیگر چنین نیست: در واقع زوجین ، بدون تعصب در اهمیت این لحظه مشکوک ، می توانند “پیشنهادات غذایی” متفاوت و ساده تری را انتخاب کنند ، بدون اینکه قوانین آداب ازدواج را نقض کنند .

 ضیافت عروسی ، جایی که غذا به همه میهمانان عرضه می شود ، شاید گرانترین مرحله در برگزاری مراسم عروسی باشد. به طور خاص ،تازه عروس ها می توانند انواع مختلف ضیافت را انتخاب کنند که به دو دسته تقسم میشوند.

  • دسته اول – ناهار یا شام که پشت میز سرو می شود :میهمانان با احترام به اختصاص صندلی های چیده شده توسط میزبان در سالن عروسی ، در ابتدای شروع سرو غذا پشت میز می نشینند .مهمان داران تالار در تمام مدت زمان حضور در سالن به میهمانان خدمت می کنند. این راه حل علاوه بر سنتی بودن ، به همه کسانی که این وعده غذایی را مقدس می دانند این امکان را می دهد که با تمام راحتی آن را بخورند و با مهمانان خود گفتگوهای دلپذیری را رد و بدل کنند بدون اینکه مجبور شوند هر چند وقت یک بار آنها را بلند کنند تا برای خود غذا سرو کنند. این راه حل همچنین کار را برای افراد مسن و کسان که کودک دارند نیز آسان می کند.

     

ضیافت عروسی

  • دسته دوم – بوفه (سلف سرویس )تمامی غذاها و نوشیدنی ها در چندین میز در دسترس قرار می گیرند که در هر صورت میزبانانی از طرف تالار هستند که خدمات مختلف دیگری را ارائه می دهند. این راه حل فراهم می کند که همه مهمانان بتوانند از جای خود بلند شوند و آزادانه غذا و پیش غذای خود را آماده کنند – در واقع ، بوفه به معنای نبودن صندلی نیست ، اما اینها از قبل توسط زوجین تعیین شده اند. بوفه (سلف سرویس ) این امکان را به میهمانان می دهد تا بلند شوند ، بدون اینکه مجبور شوند در یک میز با همان مهمانان قرار بگیرند ، که این امر می تواند بی تابی در کسی ایجاد کند. برای جلوگیری از بی تابی ، با ازدحام جمعیت و سردرگمی ، این راه حل برای استفاده به فضای کافی نیاز دارد.

     

بوفه پذیرایی عروسی

هر نوع ضیافت (جشن) عروسی که می خواهید انجام دهید ، باید در نظر داشته باشید که به شدت تحت تأثیر مکان پذیرایی انتخاب شده و سبک و لحن پرسنلی که درآنجا کار می کنند است ، خواهد بود. در حقیقت ، اگر مثلاً یک تالار عروسی انتخاب کرده باشید ، که ست های قاشق و چنگال و پذیرایی آن از نظر طرح و رنگ با دیزاین درخواستی شما مغایرت داشته باشید نمیتوانید کاری کنید و تنها چیزی که برای شما می ماند پشیمانی است.

با تشکر از توجه شما به پست ضیافت (شام) عروسی قصر گلها

نویسنده: