وبلاگ

مقالات سایت
ازدواج کرونایی

ازدواج کرونایی

آوریل 10, 2021

ازدواج کرونایی

ازدواج کرونایی ، مسئله ای که این روزها خیلی از افراد بدون در نظر گرفتن حال و روز و شرایط افراد به استقبال آن می روند.
خیلی از مشاغل و اصناف به دلیل این ویروس کشنده تعطیل شده اند ولی نمی توان گفت که ازدواج را می شود با آنها مقایسه کرد به همین دلیل در این پست نکاتی را به شما یادآور می شویم که به شما کمک می کند مراسمی با ریسک خیلی پایین تر و یا می تواند گفت بدون ریسک و خطر برگزار کنید.

 

۱- محل برگزاری

در انتخاب محل برگزاری خود دقت کنید چرا که اگر تالار مورد نظر شما پروتکل های بهداشتی مورد نظر را رعایت نکند و در نظر نگیرد احتمالا فاجعه بزرگی در انتظار شماست.
تالار قصر گلها با درنظر گرفتن تمامی پرتکل های بهداشتی از جمله فاصله گذاری مناسب در سالن ها ، کاهش ظرفیت سالن ها و تهویه مطبوع جهت جلوگیری از انتشار ویروس می تواند بستر مناسبی برای برگزاری مراسم شما باشد.

 

۲- انتخاب مکان و مدت زمان برگزاری

شما باید زمان مناسبی برای برگزاری مراسمات خود انتخاب کنید چراکه با محدودیت های اعمال شده برای تردد ، درصورتی که جای مناسبی را انتخاب نکنید باید احتمال نیامدن ، دیر رسیدن و یا حتی زود رفتن مهمان ها را به جان بخرید.
تالار پذیرایی قصر گلها با دسترسی های بی نظیر این امکان را به شما می دهد که از این نظر خیالتان راحت باشد.

 

۳- کنترل بیماری

پیشنهاد تالار قصر گلها به شما این است که از میهمانان خود بخواهید قبل از آمدن تست انجام داده تا خیال خود و سایر میهمانان از این بابت راحت باشد.

* برخی از دوستان و همکاران پیشنهاد داده اند که مراسم خود را در فضای باز برگزار نمائید اما این مورد درصد خطر بالاتری دارد ، چراکه اگر فردی مبتلا باشد و عطسه یا سرفه کند هوایی که در فضای باز جریان دارد ممکن است به سمت فرد دیگری برود.

به همین دلیل از شما می خواهیم که در انتخاب محل برگزاریتان دقت لازم را داشته باشید.

 

در صورتی که این پست توجه شما را جلب کرد پیشنهاد می کتیم به مقالات دیگر سایت نیز مراجعه نمائید.

نویسنده: